Par mums
About Us

Par mums

Ortega – biroja servisa centra pirmsākumi sākās 2003. gadā, kad kā mazs ģimenes uzņēmums sākām savu darbību biroja tehnikas apkalpošanas jomā.

Gluži kā vēl viens bērns ģimenē, uzņēmums ir audzis un attīstījies. Nu jau esam visai kupla saime, taču sajūta – kā ģimenē, ir palikusi.Varam apgalvot, ka esam biroja tehnikas jomas profesionāļi. Un mūsu vērtības ar gadiem kļūst tikai stiprākas – profesionālisms, kvalitāte un individuāla pieeja katram klientam. Jo arī katrs mūsu klients ir daļa no mūsu saimes.

Kārtridžu uzpilde, jaunu kārtridžu tirdzniecība, kancelejas preces, dažāda veida papīrs, biroja tehnika, gan jauna, gan mazlietota, tā ir tikai daļa no mūsu piedāvājuma. Esam vieni no spēcīgākajiem biroja tehnikas nomas tirgū. Piedāvājam kopētāju un printeru nomu. Taču dažkārt atrodam risinājumus arī nestandarta vajadzību gadījumā.

Mums ir plašs pakalpojumu klāsts:

Biroja tehnikas remonts, apkope, uzstādīšana

Kopēšana,drukāšana, printēšana, laminēšana

Zīmogu un vizītkaršu izgatavošana

Datoru apkope un remonts


Laipni gaidīsim Jūsu pasūtījumus , jo Ortega – tie ir profesionāļi Jūsu birojam.

Klientu atsaukmes

“Uzņēmums strādā profesionāli, īpašu uzmanību pievēršot apkalpošanai. Uzņēmuma darbinieki patīkami pārsteidza ar vēlmi meklēt risinājums nestandarta situācijās. Līdzšinējās sadarbības periodā minētais uzņēmums sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos..”

Didzis

Iepirkumu menedžeris

“Sakarā ar to, ka pirmajā vietā mums ir klientu ērtības, to pašu mēs sagaidām arī no saviem partneriem. Laika gaitā SIA “Ortega” sevi ir pierādījis kā lielisku biroja tehnikas  pakalpojumu sniedzēju, kas pirmajā vietā liek klienta vajadzības un vēlmes.”

Olga

Biroja administratore