Kārtridžu uzpilde

Vai zinājāt, ka kārtridža korpuss dabā sadalās tikai 950 gadu laikā? 

Piedāvājam kārtridžu uzpildi, kas ir gan dabai draudzīgs risinājums, gan finansiāli izdevīgi, jo uzpildot kārtridžu , Jūs ietaupāt līdz pat 80% no jauna oriģināla kārtridža cenas.

Kārtridžu uzpilde – tas ir profesionāli veikts darbs, rūpīgi pārbaudot katru kārtridža detaļu. Uzpildei izmantojam tikai augstākās kvalitātes izejmateriālus, ievērojot ražotāja norādīto tonera daudzumu, ko apliecina svara kontroles uzlīme uz kārtridža.

Notestēti un iepakoti kārtridži atgriežas Jūsu ofisā, lai Jūs varētu turpināt savu darbu.

Taču ir dažas nianses, lai mūsu sadarbība būtu veiksmīga:

SIA Ortega garantē, ka uzpildītais kārtridžs, to pareizi lietojot, neizraisīs bojājumus iekārtai, kurai tas ir paredzēts. 

Ortega uzpildot kārtridžu tiek ievērots ražotāja norādītais tonera daudzums, kas nozīmē, ka izdruku skaits būs ne mazāks kā oriģinālā ražotāja ražotajiem  kārtridžiem. Kārtrdžu izdruku skaits tiek aprēķināts, ņemot vērā, ka lapas pārklājums nebūs lielāks par 5%.

Ortega pildītajiem kārtridžiem garantija ir spēkā, ja ir ievēroti kārtridža glabāšanas, transportēšanas un lietošanas  noteikumi: 

Melnbaltās drukas iekārtu kārtridžiem – 12 mēneši no pakalpojuma saņemšanas brīža

Krāsu  drukas iekārtu kārtridžiem – 6 mēneši no pakalpojuma saņemšanas brīža

Tintes kārtridžiem – 1 mēnesis no pakalpojuma saņemšanas brīža

Ortega kārtridžu garantija nav spēkā, ja to ir labojis Pircējs vai kāda cita trešā persona.

Kārtridžu glabāšanas, transportēšanas un lietošanas noteikumi: 

Kārtridžu uzglabājiet un transportējiet horizontālā stāvoklī. Kārtridžu uzglabāšanas temperatūra ir no +5 līdz +35 0C, neuzglabājiet kārtridžu vietā, kas pakļauta tiešai saules iedarbībai. Uzglabājiet kārtridžu iepakojumā sausā un tumšā vietā. Neapkurinātā telpā uzglabāta kārtridža izdrukas kvalitāte var pasliktināties. Nepieļaujiet svešķermeņu iekļūšanu drukas iekārtā . Šāda veida izraisīti bojājumi netiek attiecināti uz garantijas servisu.

Tintes kārtridžu uzpildiet uzreiz, kad kārtridžs ir beidzies.

Nekvalitatīva biroja papīra izmantošana var saīsināt gan Jūsu kārtridža, gan biroja tehnikas mūžu.

Iesakām veikt regulāru biroja tehnikas apkopi.