Ortega

           Biroja servisa centrs SIA "Ortega" ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem, kas šajā sfērā darbojas kopš 2003. gada. Uzņēmums ieņem stabilu vietu Latvijas tirgū. Mūsu uzņēmuma darbības pamatā ir biroja tehnikas , datoru tirdzniecība un apkalpe. 

            Pieredze rāda, ka bieži vien nelūdzot padomu, klienti paši apjūk plašajā tehnikas un to izejmateriālu piedāvājuma klāstā, tādēļ pie mums strādā kompetenti pārdošanas un servisa darbinieki, kuri uzklausīs Jūsu problēmu un ieteiks Jums optimālāko risinājumu, nevis vienkārši centīsies kaut ko pārdot. Mēs cenšamies veidot ilgtermiņa sadarbību, līdz ar to darām visu, lai klients būtu apmierināts ar mūsu darbību un sadarbotos ilgstoši. 

            Pateicoties pozitīvajai attieksmei un atbildībai, ar kādu piedāvājam savus produktus, mūsu uzņēmumam ir izveidojies savs lojālo klientu loks, kuru starpā ir Latvijā plaši atpazīstami un zināmi uzņēmumi ne tikai Rīga un Vidzemē, bet nu jau ir iespēja uzticēt mums rūpes par savu biroja tehniku klientiem visā Latvijā.

            Kvalitāte pirmajā vietā:
Lai nodrošinātu augstvērtīgu kvalitāti pildītajiem kārtridžiem, SIA „Ortega” ir investējusi ievērojamas summas dārgas uzpildes aparatūras iegādei, kas nodrošina kvalitatīvu un ātru kārtridža uzpildi. Kvalitātes vārdā tiek lietots tikai oriģinālražotāja toneris un detaļas.

 
NIKE RIGA RUN 2012
SIA Ortega piedalījās Nike Riga Run pasākumā, lai atbalstītu mazās sirsniņas Marinu, Armandu, Sandi un daudzus citus kam tieši šobrīd vajadzīga visu mūsu palīdzība.
Ortegas komanda bija ieradusies ar krekliem kuri deva smaidu daudziem, smaids taču mūs visus vieno. Mūsu komanda piedālījās 4x2,5km stafetes skrējienā, un ir gandarīta par pavekto, jo varējām skrienot darīt labu kādam, kam tas ir nepieciešams. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsu kontaktinformācija

SIA "ORTEGA"
Āžu iela 5, Rīga, LV - 1005
Tālr.: 67383525
Fakss: 67381106
Tālrunis pasūtījumiem: 80008870
e-pasts:  ortega@ortega.lv
 
Skype: siaortega
My status  

Darba laiki

Darbadienās 9.00-18.00
Sesdiena, svētdiena - brīvs
 

          Atrašanās vieta


Skatīt lielākā kartē

Rekvizīti

   Juridiskā adrese: Āžu iela 5 - 88,
   Rīga, LV - 1005
   PVN reģ.Nr.: LV40003620165
   Banka: A/S SEB Banka
   Bankas kods: UNLALV2X
   Konts: LV90UNLA0050002449645

 

Mūsu filiāle Valmierā

  SIA "Ortega" Valmieras filiāle
  Tālr.: 64229930

  


Saviem klientiem nodrošinām ātru un precīzu preču piegādi.
Lai arī cenšamies pasūtījumus piegādāt ātri, arī mēs ikdienā sastopamies ar satiksmes sastrēgumiem, kas paildzina preču piegādes laiku.

Rīgā
Pirkumiem virs 42.67 € tiek nodrošināta BEZMAKSAS piegāde Rīgas robežas no plkst. 9:00 - 18:00
Ja pasūtījuma summa nepārsniedz 42.67 €, tiek pievienoti piegādes izdevumi 4.27 € apmērā.( t.sk. PVN) 

Latvijā
Piegādes maksa 7.11 €

TAVS GROZS