Biroja tehnikas noma

 

Biroja tehnikas noma tieši Jūsu uzņēmumam!

Lai ekonomētu līdzekļus un optimizētu izmaksas Jūsu uzņēmumā SIA “Ortega” piedāvā īrēt biroja tehniku, tajā skaitā kopētājus, printerus, faksus un datorus.

 

Piedāvājums vērsts uz to, lai Jūsu uzņēmuma IT daļa varētu precīzi plānot izdevumus. Proti, Jums negadīsies vairs neparedzēti izdevumi biroja tehnikas remontam, kuri bieži vien ir neatliekami un samērā dārgi. Jūsu uzņēmuma IT darbinieki varēs jebkurā brīdī precīzi zināt cik daudz par konkrēto laika periodu būs jāmaksā par kopētāju, printeru īri. Jo kopētāju un printeru remontus un rezerves daļu resursus un dažādas citas nestandarta vainas bieži vien ir grūti paredzēt, tādejādi apstājās biroja darbs un ir nepatīkami pārsteigumi par remonta izmaksām.

 

Tapēc ņemot vērā mūsu jau teju desmit gadu lielo pieredzi un zināšanas klientu apkalpošanā SIA “Ortega” ir  izveidojusi projektu par biroja tehnikas īri. Mūsu uzņēmums uzstādīs Jūsu birojā digitālo kopētāju vai printeri  un Jūs vadoties no kopētāja skaitītāja katra mēneša beigās maksāsiet tikai par nokopētajām kopijām. (līdzīgi kā mēs visi maksājam A/S Latvenergo) Kopētājs ir aprīkots ar prinera funkciju un ADF (automātisko dokumentu padevēju).   Kopijas cenā ietilpst kopētājs, toners, visas detaļu , kā arī servisa apkalpošanas izmaksas, izņemot papīru!

 

Ko Jūsu uzņēmums iegūs?

 

Jūsu uzņēmums iegūs jaunu un modernu biroja tehniku, bez jebkādas pirmās iemaksas, pilnu un kvalitatīvu servisu, laicīgi piegādātus izejmateriālus un pats svarīgākais plānotus izdevumus katru mēnesi, bez jebkādām papildus izmaksām!

 

 

Sīkāka informācija pa tālr. 80008870

e-pasts: ortega@ortega.lv
www.ortega.lv

 

Valdes priekšsēdētājs
Mareks Joniškāns
26333551

Jūsu vārds *
Firmas nosaukums
Kādu tehniku vēlaties nomāt
Nepieciešamie parametri (nav obligāti):
Jūsu e-pasta adrese: *
Jūsu tālruņa nr.

TAVS GROZS